Nový e-shop, nové dárky

Vítejte na novém e-shopovém řešení obchodu www.pastilkyleone.cz, které, jak věříme, bude pro vás i pro nás lepší - přívětivější, přehlednější, nabídne více možností a výhod pro vás, naše stálé zákazníky. Buďme nyní konkrétní.

Všichni na start!

Dnešním dnem začínáme všichni na stejném startu. Všichni mají možnost se znovu nebo nově zaregistrovat k odběru novinek a získat tak přístup k novým slevám.

Co dalšího získáte registrací:

  • Pravidelné informace o akcích
  • Věrnostní program (registrovaní uživatelé získávají přístup ke zvýhodněným cenám a slevovým kupónům)
  • Budeme vás informovat o nových specialitách v nabídce

Navíc, při nákupu nad 500 Kč Vám do schránky přistane pěkný dárek. 

Způsob doručování a plateb

Již jste si možná všimli, že došlo ke změnám v možnostech doručení. Nyní máte možnost zvolit osobní vyzvednutí (s platbou předem nebo hotově), nebo si nechat balíček doručit kurýrem GLS (s platbou předem nebo na dobírku).

Při přechodu na novou platformu měníme také poskytovatele platební brány. To způsobí dočasně při platbě předem možnost platit jen převodem účtu. Abychom vám kompenzovali dočasné zúžení nabídky plateb, rozhodli jsme se vám dát dárek. Do doby, než bude opět v nabídce platba online, budete mít při objednávce nad 590,-  platbu na dobírku zdarma.

Zabezpečená komunikace

Současně s přechodem na nové e-shopové řešení jsme zprovoznili také nový protokol zabezpečené komunikace. Celý e-shop by měl být zas o něco bezpečnější.