Čokoláda s příběhem aneb originální vánoční kolekce

Zimní období je ideálním časem příběhů a nevšedních zážitků. Ponořte se s námi do lahodného příběhu plného vůní skutečných surovin. Příběh chuti, která vás nikdy neomrzí...

cioccolato_static1_box2_imgGrezzo alla Pietra® je čokoláda, která má svůj příběh o oplývá vysokou kvalitou. Původní technologie výroby se v čokoládové továrně - sekce značky Leone přísně dodržuje a používají se i původní stroje. To také značka deklaruje na všech obalech této unikátní čokolády obrázkem původního kamenného drtiče kakaových bobů. Právě pradávná poctivá technologie je příčinnou intenzivního aroma, chuti a rustikální struktury čokolády - a to i na první pohled. Ne náhodou je tedy značka Leone ve své domovině synonymem pro vyjádření kvality a poctivě odvedené práce.

Tato delikatesa od Leone je tak jiná, že ji lze jen stěží přirovnat k ostatním běžně dostupným čokoládám. Už jen samotné složení, v kterém jsou obsaženy pouze kakaové boby, přírodní třtinový cukr, mexická vanilka v luscích a cejlonské skořicové tyčinky dokazuje, že se nabízí vašim chuťovým pohárkům to nejlepší z plodů země - skutečná kvalita.

Cioccolato-Grezzo-Alla-Pietra-mini

Čokolády Grezzo alla Pietra® nezapomínají ani na milovníky čokolád s příchutí. V tomto případě je však příchuť tvořena skutečnou surovinou. Můžete si tak vychutnat nejen čistou chuť čokolády, nýbrž i čokoládu se zázvorem, pomeranči nebo kávou.

My jsme se do ni zamilovali hned prvním ochutnáním a věříme, že podobně zapůsobí i na vás.

Grezzo-Alla-Pietra-cokolada-kolekce-sTIP: Čokolády Grezzo alla Pietra® si vychutnáte v podobě čokoládové tabulky i jako horkou čokoládu. Pokud ji rozpustíte v horkém mléce a při středním varu budete míchat, vytvoříte opravdu lahodný nápoj. Navíc, hustotu horké čokolády máte v ruce jen vy. Záleží na délce míchání - čím déle ji budete míchat, tím více hustá bude. Vyzkoušeli jsme i opravdu hustou "pudingovou" podobu a i ta byla neuvěřitelně dobrá.

TIP: Chcete mít originální vánoční kolekci? Jděte do Leone kolekce Grezzo alla Pietra® a budete se zaručeně těšit na zimní večery s horkou čokoládou, kterou jen tak někde nedostanete.

 

Budeme rádi za vaše připomínky či dotazy. Pošlete e-mail nebo nám napište na facebook.